Soovid võita osa €1000 auhinnafondist täna õhtuses bingos? Osta pilet ette nüüd!

1000-eurone auhinnafond

Igal laupäeval kell 20:00 toimub Paf Bingo keskkonnas eriline bingomäng, kuhu on garanteeritud 1000-eurone auhinnafond. Mäng toimub Bingo with Friends bingotoas. 

Kõik garanteeritud 1000 eurot on pärisraha ehk võites osa auhinnafondist, makstakse see koheselt kontole ja on vaba välja kandmiseks.

Mäng & Auhinnafond

Laupäeva õhtune eribingo mängitakse tavapärases online bingo formaadis ehk piletil on 25 ruutu ning lototronis 75 palli.

Kokku on 5 mänguosa – esimeses mänguosas tuleb täis saada kõige ülemine rida, teises mängus teine, kolmandas kolmas, neljandas neljas rida ja viiendas mänguosas pileti kõik ruudud ning iga mänguosa auhinnafond on järgnev:

  • 1. rea mänguosa garanteeritud auhinnafond: 50 €
  • 2. rea mänguosa garanteeritud auhinnafond: 100 €
  • 3. rea mänguosa garanteeritud auhinnafond: 200 €
  • 4. rea mänguosa garanteeritud auhinnafond: 300 €
  • 5. rea mänguosa garanteeritud auhinnafond: 400 €

Suure tõenäosusega 4. ja 5. rea auhinnafond ei lähe mitme mängija vahel jagunemisele ja seega on ühel mängijal võimalik võita €700 ning mäng kestab niikaua, kuniks see summa on välja mängitud.

Algus & pileti hind

See eribingo hakkab täpselt kell 20:00 ja pileteid on võimalik ette osta. Seega, kui soovid kindlasti 1000-eurose auhinnafondiga bingos osaleda, siis osta juba pilet ette nüüd. Pileti hind on 1 euro ja osta saab Paf bingo veebilehelt.

Osalemiseks on vajalik Paf konto olemasolu. Konto avamiseks klõpsa siin ning vali omale sobiv boonus. Lisaks kui Sa ei ole tuttav online bingoga, siis võid meie online bingo mängureeglite lehel põgusalt tutvuda online bingo reeglitega.