Six Pack 90 Bingo on avatud Paf Bingos igal reedel ja laupäeval kell 20:00 - 23:00.

Mida saab €1 eest? Kuue mänguväljaga bingopileti, kus võimendatud jackpot.

Six Pack 90 Bingo

Muuda oma nädalavahetus lõbusamaks Paf Bingos. Nimelt reedeti ja laupäeviti ajavahemikul 20:00 – 23:00 on Paf bingokeskkonnas saadaval eriline Six Pack 90 bingotuba, kus on odavamad piletid, aga suuremad jackpotid.

Odavam Pilet & Suurem Jackpot

Bingotoa teeb eriliseks 1 bingopileti hind kui ka jackpot. Nimelt kuue mänguväljaga bingopileti saad kõigest 1 euro eest, mis teeb mänguvälja hinnaks ~17 senti. Kas saaks mängida veel odavamat bingot? Aga odavam pilet ei tähenda väiksemaid võite, vaid vastupidi – saadaval on võimendatud jackpot.

Võimendatud jackpot, mis algab 400 eurost ja on pidevas kasvamises, kuniks selgub vähemalt 1 jackpoti võitja. Jackpot’i võidab mängija, kes saab 1 mänguväljal 47 väljaloositud palli jooksul täis 3 rida ning nagu öeldud jackpot on pidevas kasvamises ehk kandub edasi järgmisse mängu, aga ei ole kunagi väiksem kui 400 eurot.

Six Pack 90 Bingo

Six Pack 90 bingotuba on 90 palliga bingo, mis on avatud igal reedel ja laupäeval kell 20:00 – 23:00. Bingotoa leiab Paf veebilehel ning vajalik on konto olemasolu, mille saab avada SIIT. Konto avamisel saad valida ka boonuse ja boonuse info leiad artikli all olevast kastikesest.

Paf bingotoad on avatud 24 tundi päevas ja 7 päeva nädalas. Saadaval on ka jackpotid, millest suurim on artikli kirjutamise hetkel 231 986 eurot. Lisaks korraldatakse toredaid kampaaniaid ja pakkumisi ning lõbusaid viktoriine ja jututoa mänge, kus saab võita erinevaid auhindu.