Kuidas osta online bingo pileteid ja kuidas teha bingosse sissemakse?

Kuidas osta online bingo pileteid ja kuidas kanda bingo kontole raha?

Online bingo piletite ostmine

Online bingo piletite ostmiseks tuleb eelnevat kontole kanda raha. Kontol olevat raha saab kasutada bingo piletite ostmiseks kui ka muude mängude mängimiseks. Samuti kõik võidud kantakse samale kontole ja soovi korral saab kontolt raha välja kanda.

Kuidas kanda kontole raha?

Eestis pakuvad online bingot Paf, Maria ja Unibet. Bingo pakkujate kohta saad rohkem lugeda meie Bingotoad ja boonused lehelt. Samal lehel saad avada ka vajalikud kontod.

Kontole saab raha kanda läbi Eesti suurimate pankade, pangakaardiga kui ka läbi maksevahendajate. Kasutades mistahes sissemaksemeetodid, jõuab raha kontole koheselt, aga soovitame kasutada maksevahendajaid.

Maksevahendajaid soovitame seepärast, et sel juhul liigub raha vahendaja kontole ja sealt edasi bingo pakkuja kontole ning panka ei jää mingit jälge sellest, kuhu te raha kandsite. See on eriti tähtis panga poolse maksevõimekuse hindamisel, mida võetakse arvesse näiteks laenutaotluse esitamisel.

Online maksevahendajad

Online maksevahendajad on NETELLER ja Skrill. Mõlemad on sama ettevõtte omad ja tegutsenud juba üle 20 aasta ning väga usaldusväärsed. Analoogselt on samasugune vahendaja PayPal, aga PayPal tegeleb enamasti e-kaubandusega, NETTELLER ja Skrill online mängudega, milleks on ka bingo.

Kõige enne tuleks avada nii Skrilli ja NETELLERI konto. Skrilli konto saab avada SIIT ja NETELLER’i konto SIIT. Kontode avamine on täiesti tasuta.

See millist, maksevahendajat kasutate, on vaba valik, aga soovitame kasutada Skrill’i, sest siis saate makseid teha nii Unibet’i, Mariasse kui ka Paf’i. Paf’il näiteks ei ole NETELLER’i sissemaksevõimalust, aga Unibet’il ja Marial on.

Kuidas kanda online maksevahendaja kontole raha?

Pärast kontode avamist tuleb kanda online maksevahendaja kontole raha. Kanda saate läbi kodupankade kui ka deebet/krediitkaardiga, mille tagaküljel on CVS2 kolmekohaline number.

Skrill kontole raha kandmiseks vajutake paremal ääres nupule «Upload», NETELLER kontot kasutades aga «Money In»

Kui soovite kanda maksevahendaja kontole raha läbi panga, siis valige pakutavate valikute hulgast «Trustly». Kui aga kasutades pangakaarti, mille tagaküljel on kolmekohaline CVS2, siis skrilli puhul «Credit/Debit Card»  ja NETELLER’i puhul, mis kaardi kasutade: VISA, MasterCard jne.

Peale seda valige summa ning tehke vajalikud protseduurid. Pangamakse korral, valige oma pank ja tehke vajalikud protseduurid. Olgu öeldud, et pangast kandmisel on vajalik kas koodikaart, PIN-kalkulaator või Mobile-ID. ID-kaarti kahjuks kasutada ei saa.

Kui Teil ei ole koodikaardi, PIN-kalkulaatorit või Mobile ID-d, siis kasutage pangakaarti. Reeglina enamik deebetkaarte saab kasutada internetis maksmiseks. Selle kontrollimiseks vaadake, kas Teie pangakaardi tagaküljel on 3 numbrit – kui on, siis see toimib.

Kui raha on maksevahendaja kontol – mis edasi?

Siis suunduge soovitud bingopakkuja juurde. Ise soovitame Unibet’i ja Maria bingotubasid, kuna seal on mängimiseks rohkem võimalusi, lojaalsusprogrammid kui ka minimängud. Täpsemalt loe meie Unibet’i Bingo või Maria Bingo ülevaate lehelt.

Seejärel avage konto või kui konto olemas, logige kontole ning sissemakse menüü alt valida NETELLER või Skrill, sõltuvalt, kumbat maksevahendajat kasutate. Sisestage summa, oma kasutajanimi ja salasõna/kood ning tehke sissemakse – raha laekub kontole koheselt.

Ei soovi või ei ole võimalik kasutada maksevahendajat?

Siis võite kanda ka raha otse bingo pakkuja kontole. Aga sel juhul jääb panka märk, kuhu Te raha kandsite ja samamoodi hiljem, kui soovite raha välja kanda, siis see kantakse alati samasse kohta, kust tegite sissemakse.

Seega kindlasti anonüümsem ja pangasilmis usaldusväärsem on kasutada maksetevahendajad, sest sel juhul pank ei näe, kuhu Te raha kandsite, sest NETELLER’i ja Skrilli teenuseid kasutavad ka mitmed muud teenusepakkujad ja ka mõningad e-poed.

Kui ei kasuta maksevahendajat, siis sissekandmine on täpselt sama, nagu maksevahendaja kontole kandmisel, ainukese erandina, et siis ei ole vahendajat vahel. Sissemakse menüüst valige omale soovit pank (Trustly alt leiab selle) või siis hoopis VISA/MasterCard pangakaart.

Täitke ära nõutud väljad sissemaksed summa, kasutajanimed/koodid või pangakaardi puhul siis pangakaardi andmed ning tehke sissemakse. Sissemakse jõuab kontole koheselt.

Väljamaksed

Väljamaksed käivad sama lihtsalt, aga siinkohal ei ole väljamakse kohene. See võib võtta aega mõnest minutist kuni mõne tööpäevani. Reeglina maksevahendaja kontole jõuab raha mõne tunniga, panka aga 1-2 tööpäeva, nagu tavaline ülekanne.

Olgu öeldud, et raha saab kanda välja ainult sellele kontole, kust sissemakse tehti. Kui kasutasite sissemakseks maksevahendajat, siis maksevahendaja kontole; kui pangakaardile, siis väljamakse tuleb teha pangakaardile; kui aga pangaülekannet, siis kantakse ka raha tagasi pangaülekandena.

Lisaks esimesel väljamaksel võidakse küsida Teie käest dokumente, milleks on reeglina isikuttõendava dokumendi koopia (pass, id-kaart, juhiluba vms) ning aadressi kinnitust (näiteks telefoniarve).