Online Bingo Reeglid

Kuidas mängida online bingot? Online bingo lihtsad mängureeglid.

Online Bingo Reeglid

Online bingo reeglid erinevad tavapärase tuttava telebingo reeglitest. Kui telebingos kasutatakse alati 75 palli ning mäng koosneb kolmest mänguosast – nurkademäng, diagonaalidemäng ja täismäng, siis online bingos kasutatakse nii 75 palli kui ka 90 palli bingo ning on rohkem mänguosasid.

75 ja 90 palli bingo

Pallid muudavad ainult võidutõenäosust. Piletil on ikka 25 ruutu, aga 75 palli korral on ruudutel juhuslikud numbrid vahemikus 1 – 75 ning 90 palli korral 25 ruudul juhuslikud numbrid vahemikus 1 – 90.

Mida rohkem on lototronis palle, seda keerulisem on tabada õigeid numbreid ja seetõttu kestab mäng ka kauem ning võidetakse harvem. Samas tabamuse korral tuleb auhinnafondi jagada vähemate mängijatega, sest ka teistel mängijatel on raskem saada võitev kombinatsioon.

Mänguosad

Online bingos on reeglina 5 mänguosa. Igas osas tuleb saada täis rida ja ridade loosimine hakkab ülevalt alla. Esimene mänguosa lõppeb, kui vähemalt ühel mängijal on täis kõige ülemine rida. Teine mänguosa, kui teine jne. kuniks on saadud piletil täis kõik ruudud ehk täismäng.

Iga mänguosal on oma auhinnafond ning mida hilisem mänguosa, seda suurem auhinnafond. Kui kaks või rohkem mängijat saavad samal ajal täis mänguosal nõutud rea, siis auhinnafond jagatakse. Kui on ainult üks võitja, siis kogu auhinnafond kuulub talle.

Võib olla ka muid mänguosasid, aga need leiab juba bingotoa reeglitest ja üldiselt kõik reeglid on väga lihtsad ning lihtsuse tõttu ongi bingo üks populaarsemaid lotomänge maailmas.

Jackpot

Olenevalt mängutüübist on jackpot’i loosimine sama nagu telebingos. Bingopiletil tuleb saada kõik ruudud täis teatud arvu pallide korral. Kui see juhtub, siis antakse välja jackpot, mis võib olla suurem kui 200 000 eurot.

Kui jackpot’i täis ei saadud, siis see lükkub järgmisse mängu, kus jackpot taas kasvab. On ka minijackpotid, aga kõik sõltub mängust ja mängureeglitest, millega tuleks enne mängu alustamist kindlasti tutvuda.

Boonusmängud

Lisaks korraldavad online bingomängude pakkujad ka erilisi mänge, kus lisaks tavamänguosadele tuleb saada täis mõni kombinatsioon. Näiteks Paf korraldas sõbrapäeval kampaania, kus anti auhind ka mängijatele, kes said piletil täis südamekujulise kombinatsiooni.

Bingotoad Eestis

Iga bingotuba Eestis erineb natuke pakutavate mängude poolest. Selleks tutvu meie Eesti bingotubade ja boonuste lehega.