Bingo Mängimine Internetis

Mängimine internetis – kuidas toimub pallide märkimine, kui kaotan internetiühenduse?

Bingo mängimine internetis

Bingo mängimine internetis on väga lihtne. Selleks tuleb logida kontole/avada konto – kui konto või kontod puuduvad, siis tutvu millised mängudeportaalid pakuvad online bingot Eestis.

Pärast kontole logimist leia omale sobiv bingotuba ja osta omale pilet. Iga bingomäng hakkab teatud aja jooksul – reeglina on aega kuni 5 minutit. Kui piletite ostmiseks aeg on möödunud algabki bingomäng. Aga kuidas toimub pallide ja numbrite märkimine?

Pallide ja numbrite märkimine

Reeglina numbrite ja pallide märkimine toimub automaatselt. Mõningad bingotoad pakuvad ka võimalust märkida numbreid ise, aga vahet ei ole, sest valesid numbreid märkida ei saa ja kui uue numbri loosimisel ei ole vana märgitud, siis tehakse seda automaatselt Sinu eest.

Kui kaotan internetiühenduse?

Kui internetiühendus on katkendlik või kaotate selle sootuks, siis muretsemiseks ei ole põhjust. Numbrid märgitakse automaatselt Sinu eest ning võidu korral kantakse automaatselt võiduraha Teie kontole. Samuti ei kaota Te ühtegi lojaalsuspunkti.

Bingopiletite ostmine

Bingopileteid saab osta peatselt algavale mängule kui ka pikalt ette. Kuna tihti erinevad bingotoad pakuvad ka lisafunktsioone ja erimänge teatud kellaaegadel, siis saate piletid antud mängule soetada varakult.

Kui ostate piletid ette, siis isegi kui te mängus kaasa ei löö või ei ole isegi kontole loginud, siis märgitakse piletid Teie eest automaatselt ning võidu korral kantakse ka võidusummad Teie kontole.

Mängimise ajalugu

Internetis bingo mängimise suureks eeliseks on ka mängimise ajalugu. Kui kaotate inernetiühenduse, teid ei olnud arvuti taga või hoopis soovite vaadata mõne vana mängu tulemusi, siis kõike on võimalik leida bingo mängimise ajaloo alt.

Jututuba

Igas online bingotoas on ka jututuba. See annab võimaluse rääkida juttu teiste mängijate ning lisaks korraldatakse jututubades ka viktoriine, mille õigesti vastamise eest antakse lisaauhindu. Paf on kindlasti üks kuulsamaid, kes korraldab viktoriine ja seda kõike Eesti keeles!

Populaarsus

Internetis bingo mängimine on muutunud aasta-aastalt üha populaarsemaks ja praegu harrastab seda kümned miljonid inimesed maailmas. Artikli päises oleval fotol on kujutatud ainuüksi Suurbritannias bingo populaarsuse graafikus.

Ainuüksi ühendkuningriikides on üle 3 miljoni regulaarse bingomängija ning käive 1.4 miljardit naela (1.63 miljardit eurot) ja see on üks kiiremini kasvavaid hobisid. See on odav, kiire ja lõbus ning võimalus on võita ka suuri jackpot’e.