Online Bingo Strateegia

Online bingo strateegia ja nipid, mida peaks iga bingomängija teadma

Online Bingo Strateegia

Kõik online bingomängud on 100 protsendiliselt õnnemängud ja seetõttu pikas perspektiivis ei ole võimalik võita, olenemata, milline online bingo strateegia valitakse. Aga siiski on olemas mõningaid tehnikaid ja nippe, kuidas võita tihedamini.

See muidugi matemaatiliselt lõpptulemust ei muuda, vaid alandab natukene dispersiooni ehk standardhälvet, aga tekitab olukord, kus mängija võidab tihedamini ning nii saab nautida mängu rohkem.

Bingopiletite arv

Üks kõige levinumaid online bingo strateegiaid võiduvõimaluste tõstmiseks on osta rohkem kui 1 bingopilet.  Mida rohkem on pileteid, seda suurem on tõenäosus, et vähemalt üks ostetud piletitest osutub võitjaks.

Piletite ostmisel ei tasuks minna liiale, sest ostes liiga palju pileteid, maksate suurema protsendi auhinnafondist ja see ei ole enam mõttekas, kui mängite oma raha tagasi võitmise peale. Kuldseks keskmiseks oleks 3 kuni 4 piletit.

Mängijate arv

Võiduvõimaluste suurendamiseks tasuks mängida bingotubades, kus oleks mõistlik arv mängijaid. Mida rohkem mängijaid, seda väiksem on tõenäosus, et just Sinu ostetud pilet osutub võitjaks.

Muidugi, kui osutubki võitjaks, siis võidad selle arvelt ka suurema auhinnafondi ning siinkohal peaks iga mängija ise otsustama, millise strateegia ta valib – kas võita tihedamini, aga väiksemalt või harvem, aga suuremalt.

Jälgi kampaaniaid

Alati jälgi pakkumisi ja selleks oleme teinud Sinu eest töö ära, uuendades pidevalt meie online bingo kampaaniate ja lojaalsuprogrammi lehte, kuhu lisame pidevalt uusi kampaaniaid.

Soovitame selle lehe salvestada järjehoidjatesse, sest osaledes eripakkumistega bingomängudes, tõuseb võiduvõimalus mitmekordseks ja osades promodes võib see tähendada ka reaalselt lühiajaliselt võitva mängu mängimist.

Väldi jackpoti mänge

See on iga mängija isiklik veendumus ja millise online bingo strateegia valib, aga põhjuseks jackpot’i kasvatamine. Igast mängust läheb väike osa auhinnarahast jackpotifondi ja seetõttu auhinnafond on tavapärastest nautekene väiksem.

See tähendab ka väiksemaid tavaauhindu, aga jackpot’i võitmise korral võib see tähenda mitmesaja tuhande euro suurust suurvõitu.