Unibet Bingo - Game On bingotoa jackpotid

Augustis avas uksed Game On bingotuba, kus iga päev €1000 auhind

Game On bingotuba

31. juulil avas uksed Unibet’i Game On bingotuba, mis on avatatud kõigest neli nädalat – 31. juulist kuni 27. augustini ja sedagi kõigest 3 tundi päevas.

Game On bingotuba on avatud ainult kutsetega mängijatele, aga samas eriliseks teevad Game On bingotoa jackpotid, kus iga mänguga on võimalik võita kõigest 15 sendi eest €1000.

Kuidas saada kutse?

Game On bingotuppa saavad kutse kõik, kes on eelneva 24 tunni jooksul mänginud Unibet’i bingo minimänge vähemalt 35 euro eest. Arvesse lähevad järgmised mini-mängud: Cuddle Cuties, Moby Dick, Money Mansion, Moody Monster, Blender Blast, Rainbow Rush, King Stones, Old MacDonald, Miner Moe ja Nutty Night Bingo.

Kust leiab minimängud?

Kõik minimängud leiab Unibet’i bingolehelt, jackpotide tulba ülevalt äärest. Samas kohas, kus on reastatud viimased võitjad ninjacasino.com.

Kui Unibet’i konto puudub?

Kui Unibet’i konto puudub, siis selle avades saab koheselt 5 tasuta spinni mängus Starburst ning mängida 14 päeva bingo tasuta. Ava tasuta konto või loe rohkem Unibeti bingotoa kohta.

REEGLID & TINGIMUSED
  • Kampaania toimumisaeg: 31. juuli kell 13.00 kuni 27. august kell 22.00 (Eesti aeg).
  • Kliendid kvalifitseeruvad juurdepääsuks Game Onile, kui panustavad 35 € sularaha meie minimängudele.
  • Selles kampaanias osalevad ainult järgmised mini-mängud:: Mängi mänguautomaatidel Cuddly Cuties, Moby Dick, Money Mansion, Moody Monster, Blender Blast, Rainbow Rush, King Stones, Old MacDonald, Miner Moe ja Nutty Night Bingo.
  • Game Oni bingomängu iga loosipileti hind on 0.15 eurot.
  • Boonusrahaga ja/või tasuta tasuta keerutstega tehtud panuseid turniiridel arvesse ei võeta.
  • Auhindade üle läbi ei räägita ja neid ümber ei vahetata.
  • Sellele kampaaniale kehtivad igal ajal Unibeti üldised nõuded ja tingimused.Unibet jätab endale õiguse igal ajal kampaaniat muuta või see eemaldada.