Iga nädal suur bingoloos – kokku 600 auhinda koguväärtusega €5000

Ajavahemikul 04.09.2017 – 24.09.2017 korraldab Unibet Bingo suure loosi, kus jagatakse kolme nädala jooksul ära 600 auhinda koguväärtusega €5000.

Auhindandena antakse ära €100 – €1500 väärtuses sulraha, €5 – €25 väärtuses bingovautšereid ning tasuta keerutusi minimängul Miner Moe.

Kuidas osaleda?

Osalemiseks tuleb mängida All Stars, The Arena, The Podium või/ja Grand Prix bingotubades ja iga kord, kui oled ostnud vähemalt 5 euro eest bingopileteid, saad 1 pileti nädalaloosile.

Tasub märkida, et pileteid ei pea ostma korraga – võid osta kasvõi 50 sendi kaupa igasse mängu eraldi, aga niipea, kui kampaaniaperioodil oled kulutanud bingopiletitele €5, siis saad ühe pileti loosirattasse.

Loosimised

Loosimised toimuvad 11. septemberil, 18. septembril ja 25. septemberil. Sealjuures igas järgnevas loosis on rohkem auhindu, aga eelmise perioodi loosipiletid, ei kehti järgmise perioodi loosidel.

Auhinnad

Konto puudub?

Unibet’i Bingo konto avamine on täiesti tasuta ja võtab kõigest minuti. Pärast konto avamist ootab Sind ka 14 päeva päeva tasuta bingot.

Selleks ei pea tegema muud, kui KLÕPSAMA SIIN ja avama Unibet’i Bingo konto. Peale Unibet’i Bingo profiili loomist, saad erilise pääsme algajate bingotuppa, kus saab mängida bingot täiesti tasuta, aga samas võidud makstakse pärisraha bingovautšerites, mis on olemuselt bingopiletid. Ava tasuta konto või loe rohkem Unibet’i bingo kohta.