Mängides juulibingot, saad loteriipileteid, mille alla peidetud kuni €10 000 sularaha!

Unibet Bingo kraapekaardid juulis

Võida kuni €10 000

2. juulist kuni 30. juulini korraldab Unibet’i bingo eksklusiivse kampaania, kus saab iga päev kuni 3 kraapekaardi ehk loteriipiletit, mida on võimalik kraapida ning mille peaauhinnaks on €10 000 sularahas.

Kuidas saada kraapekaarde?

Iga päev, kui mängid vähemalt 5 eurot eest Unibet’i bingot, saad koheselt kraapekaardi. Kokku on võimalik päevas saada kuni 3 kolm kraapekaardi, mille alla on peidetud erinevad auhinnad.

Aga jäta meelde, nagu loteriis ikka, võib tabada ebaõnn ehk loteriipileti all puudub võit või hoopis saad kopsaka summa sularaha, nagu näiteks €10 000!

Millised on auhinnad?

Kraapekaardide alla peidetud auhinnad on erinevad. Päeva esimese kraapekaardi all on natuke väiksemad auhinnad, kui päeva teise ja päeva kolmandal on kõige suuremad auhinnad. Seega saada maksimaalsed võidud, on vajalik mängida päevas kuni €35 eest.

Auhinnad on järgnevad:

Millal makstakse auhinnad välja?

Auhinnad makstakse välja koheselt mängija Unibet’i kontole. Usu või ära usu, aga ka 10 000 eurot tuleb koheselt võitja kontole, rääkimata väiksematest auhindadest.

Kõik sularahalised auhinnad on koheselt vabad välja kandma ehk võites täna on raha Sinu pangakontol hiljemalt 3 kuni 5 panganduspäeva jooksul. Online-maksevahendajate puhul muidugi võtab veel vähem aega ning seetõttu tutvu ka pakutavate online-maksevahjendajatega.

Kuidas osaleda?

Osalemiseks on vajalik Unibet’i konto, mille saab avada siin. Seejärel mängida suvalist Unibet’i bingot oma eelistuste järgi ning iga panustatud 5, 10 ja 15 euro eest saadki tasuta kraapekaardi, mille alt võid leida kuni €10 000 sularaha. Pakutava liitumisboonuse leiad alt kastist. 

Reeglid & Tingimused

  • See kampaania toimub 2. juulist kella 0.00 CEST kuni 30. juulini kella 23.59 CEST.
  • Kraapekaartide saamiseks peavad mängijad panustama nõutud summa sularahas ükskõik millises Bingo toas.
  • Mängijad võivad teenida maksimaalselt 3 kraapekaarti päevas.
  • Mängijad saavad ühe kraapekaardi, kui on bingos panustanud 5 €, teise, kui on panustanud 15 €, ja kolmanda, kui on valitud ajaperioodi jooksul panustanud 35 €.
  • Kampaanias võetakse arvesse ainult pärisrahas ostetud bingopileteid.
  • Kampaanias ei võeta arvesse vautšerite ja/või boonusraha eest ostetud pileteid.
  • Kõik kraapekaardiga võidetud auhinnad hüvitatakse otsekohe.
  • Kraapekaardi teenimine ei garanteeri auhinda.
  • Me jätame endale õiguse seda eripakkumist igal ajal muuta.
  • Rakenduvad Unibeti üldised nõuded ja tingimused.