Ma nägin neid nulle ja siis pidin paluma oma sõbral võidusummat kinnitada!

Paf Bingomängija võidab restoranikülastuse ajal 103 469.08€ suuruse bingovõidu

Üliõnnelik Restoranikülastus

Bingomängija võidab restoranikülastuse ajal 103 469.08€ suuruse bingovõidu.

Üks Paf Bingo mängija võitis jackpot’i bingomängus Bingo Variant ühel eriti lõõgastaval viisil. Ta oli parasjagu kolme sõbraga reisimas ning restoranis istudes mängis pisut mobiiliga bingot. Mängu ta ei jälginud, lihtsalt viskas sellele loosimise lõppedes pilgu peale ja märkas, et ta on võitnud.

Uskumatu võit

Aga ta ei suutnud uskuda, kui nägi oma ekraanil kuuekohalist summast. Täpsemalt 103 469.08 eurot. See oli ta jaoks väga uskumatu ja tundus ebareaalsena ning siis palus sõpradel võidusummat kinnitada. «Avasin restoranis oma Paf’i kasutajakonto ja palusin teistel nullide arvu kinnitada!», lausus võitja kui talle helistas Paf bingo meeskond, kes soovis saada temalt kommentaare.

Õnnelik võitja ütles, et ta tunneb kergendust ja nüüd saab oma elu korda seada, kuna ta on ise alles tudeng. «Olen üliõpilane ning õpin aednikuks. Meile on õpingute lõppedes töökoht lubatud, kuid seal on vaja järelhaagisekonksuga autot, mida mul kahjuks ei ole,» seletas ta. «Nüüd ostan kindlasti haagisrauaga auto ning reisin välismaal.»

Paf mängija 10 aastat

Õnnelik võitja on olnud Paf’i klient ligi kümme aastat ning lisas veel, et Paf bingomängud ongi tema lemmikmänguks. Ja meil pole seda raske uskuda!

Ta võit oli järgmine:

  • 3-rea bingoga: 106.38 €
  • 4-rea bingoga: 143.48€
  • 5-rea bingoga: 291.68€
  • Ja jackpotiga: 102 927.54€!

Kogu võidusumma: €103 469.08

Paf’i bingomängud on paljude eestlaste lemmikbingo ning kui soovid, siis loe rohkem meie Paf’i bingomängude ülevaate lehelt ja soovi korral tutvu ka online bingomängude reeglitega.

Lõpetuseks palju õnne võitjale ka meie poolt ning loodame, et järgmine jackpot läheb juba Eestisse! Paf’i suurim jackpot on hetkel 210 000 euro suurune.