Paf Bingo Variant jackpotid

Kolm suurt online bingo jackpot’i võitjat vähem kui nädalaga kogusummas 519 553 eurot

€519 533 eest bingo jackpote

Eelmine nädal oli Paf Bingo kolmele mängijale vägagi õnnetoov bingomängude keskkond. Nimelt vähem kui nädalaga kolm õnnelikku mängijat võitsid kõigest päevade vahedega €282 441, €157 235 ja €79 877. Kõik võidud mängiti välja Paf Bingo Variant bingotoas.

Võitudest

282 441-eurone jackpot, mis on ühtlasi Paf Bingo läbi aegade suurim jackpot, mängiti välja mobiiliga. Võitjaks osutus klient, kes on kasutanud Paf’i teenuseid juba üle kümne aasta ning tema võit näitab, et Paf bingos saab võita ükskõik kus. Sel korral klient teenis võidu aias pikutades ja suve nautides, samal ajal mobiiliga Paf Bingot mängides.

157 235-eurone jackpot mängiti välja kõigest kaks päeva hiljem ja samuti Paf Bingo Variant bingotoas, kuid sel korral kasutati mängimiseks lauaarvutit ning kolmas, 79 877 eurot võideti taas mobiilil mängides Paf Bingo Variant Touch mobiiliversiooni.

Poole miljoni euro eest online bingo jackpote

Kokku võideti vähem kui nädala 519 533 euro eest jackpote ja kõik need saabusid Paf Bingo Variant bingotoas. See ei ole veel jackpotide raja lõpp. Hetkel on Paf Bingo Variant bingotas jackpot 155 049 suurune ja piletihind on 2 eurot. Lisaks on saadaval teistes Paf’i bingotubades väiksemaid jackpote.

Paf Bingo konto avamine

Kas teadsid, et Paf konto avamisel, saad valida omale tervitusboonuse ja üks boonustest on tasuta bingopiletid. Kokku saab 4 bingopiletit, koguväärtusega 20 eurot. Paf Bingo konto avamine on täiesti tasuta ja võtab mõne hetke ning seda saab teha siin või hoopis külasta meie Paf Bingot tutvustavat lehte.

Loe veel: