Maria Bingo annab kuni €20 eest tasuta bingopileteid. Võida €200 000 tasuta!

Soovid mängida bingot nii, et 10% rahast tagastatakse? Neljapäeviti on see võimalus, kus tagastatakse 10% rahast ja seda kuni €20 ulatuses. See tähendab sama raha eest rohkem pileteid ja seega suurem võimalus tõmmata välja mõnus 200 000 eurone bingo jackpot!

Igal neljapäeval panustades Maria suvalistes bingotubades 50 euro eest, saad koheselt kingituseks 5 eurose bingovautšeri, mis on olemuselt tasuta bingopilet või bingokrediit. Kokku võimalik päeva jooksul saada €20 eest bingovautšereid. Bingovautšereid saad kasutada kõikides Maria bingomängudes.

Kuidas see täpselt toimib?

Pakkumine kehtib igal neljapäeval ajavahemikul 01.00 – 23.59 ning kokku on võimalik päevas saada €20 eest bingovautšereid. Iga kord kui oled päeva jooksul mänginud Maria bingot 50 euro eest, saad koheselt €5 bingovautšeri ehk tasuta bingopileti.

Osalemiseks on vajalik Maria bingo konto, mille saad avada SIIN. Peale konto avamist logi kontole ja mängi suvalist Maria bingomängu ja kogu kokku nõutud summa (€50). Lisaks ära unusta, et pärast konto avamist saada 14 päeva jooksul mängida Maria algajate bingot täiesti tasuta.

PS! Saadud vautšerid tuleb kasutada ära 6 päeva jooksul ja neil on 4-kordne läbimängimisnõue.